Menu
Sepetim 0

Kargo & Teslimat

Kargo & Teslimat

Siparişinizin Hazırlanması, Kargo, Teslimat

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri 1-5 iş günü içerisindedir. Aynı sipariş içerisinde kargoya teslim süresi daha uzun olan bir ürün varsa, siparişinizdeki ürünlerin tamamı hazırlandıktan sonra, tek seferde kargoya verilir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Siparişinizdeki ürünlerin stok durumundan kaynaklanabilecek bir sorun yaşandığı takdirde Müşteri Hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

Siparişinizin Kargo Takibi

Siparişinizin kargoya verildiğine dair size gönderilen e-posta'dan 24 saat sonra hesabınıza giriş yaparak Siparişlerim bölümünden gönderinizin durumu hakkında ve kargonuzun şu anda nerede olduğuna dair bilgi alabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz ürünler kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren; Ankara için en geç 2 iş gününde, Ankara dışındaki il merkezlerine yapılacak teslimatlar en geç 5 iş gününde, bazı ilçe merkezleri için de en geç 7 iş gününde adresinize teslim edilecektir. Resmi tatillerde ve Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 2 kez uğrayacak, 2 uğrama sonucunda da teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda ürünler Tamirsepetim.com deposuna geri getirilecektir. Bu durumda Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçmeniz durumunda ürünler isteğiniz doğrultusunda yeniden kargoya verilebilir, ancak ilave kargo ücreti talep edilir.

Kargo Ücretleri, orijinal ambalajlarının hacimlerine (desilerine) veya ağırlıklarına göre hesaplanmaktadır. Gönderilerin yapılacağı il-ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi yoktur. Desi olarak adlandırılan bu ölçümleme sistemine göre bir ürünün desisi santimetreküp cinsinden hacminin 3000’e bölünmesiyle hesaplanır. Desileri ondalıklı rakam olan ürünlerin kargo fiyatları üste yuvarlanarak hesap edilir.